Sport

Objavljeno 08.07.2024 | autor vugla

Partizan nastradao od braće na „Bratskom kupu“: CSKA pobedio crno-bele u poslednjem meču turnira u Moskvi

Facebooktwitterredditlinkedintumblrmail

Fudbaleri Partizana izgubili su od moskovskog CSKA rezultatom 3:0 (1:0) na poslednjoj utakmici turnira „ Bratski kup“, koji je odigran u glavnom gradu Rusije.Pred oko 25.000 gledalaca, od kojih je jedan broj stigao iz Beograda, golove za Moskovljane postigli su Musav u 3, Kelven u 51. i Zoran Tošić u 89. minutu. Trener crno-belih Aleksandar Stanojević izvršio je veliki broj izmena u odnosu na startnu postavu ekipe koja je pre četiri dana pobedila Dinamo posle penal serije, ali, na njegovu nesreću, već u drugom minutu povredio se Živković, a dok se njemu ukazivala pomoć ruski „armejci“ došli su u vođstvo. Gosti su uspeli

Izvor: Danas Dalje

Tags: , , , , , ,