Iz Grada

Objavljeno 06.10.2024 | autor vugla

Lučani pobedili u Pančevu: Lalatović se vratio na pobedničke staze!(video)

Facebooktwitterredditlinkedintumblrmail

Mladost nastavlja borbu za mesto u Evropi! Fudbaleri Mladosti iz Lučana savladali su Železničar u Pančevu rezultatom 2:1 (1:1) u utakmici 11. kola Mozzartbet Superlige Srbije i time se vratio na pobednički kolosek nakon poraza od Partizana u prethodnom kolu.Tim Nenada Lalatovića je poveo već u prvom minutu kada je glavni arbitar Danilo Nikolić pokazao na „belu tačku“, a precizan sa 11 metara bio je Aleksandar Pejović kome je ovo 7. gol u šampionatu i time se izjednačio sa Šerifom Endiajeom na prvom mestu liste strelaca. Lučanci su propustili priliku sredinom prvog poluvremena kada je u situaciji 1 na 1 šut Uroša Ljubomirca odbranio bivši golman Zvezde Zoran Popović. Kako to obočno biva kazna je stigla u 39. minutu

Izvor: Hot sport Dalje

Tags: , , , , ,